Masáže

V případě spasmů a svalové únavy doporučuji klasickou masáž. Doporučuji minimálně kombinaci masáže zad a šíje. Pro ženy je velmi příjemná masáž nohou a opomíjeny jsou často ruce, přitom ruce si též zaslouží naši péči. K masáži Vám ráda pustím hudbu, kterou máte rádi. Do masážního oleje ráda přidám jako aromaterapii i léčbu vonný olej podle vašeho výběru. 
 
Dornova metoda: manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd.
 
K Dornově metodě je vynikající Breussova masáž - je to speciální masáž páteře, která upravuje a zklidňuje zmobilizované klouby a vyrovnává statiku těla. Používá se k ní třezalkový olej, který prohřívá a má nezanedbatelné léčivé účinky.
 
Magic hot stones - v současném hektickém způsobu iota je relaxace nevyhnutelnou podmínkou přežití dnešní rychlé a moderní doby. Negativní energie vychází z těla ven, rozum se zbavuje chmurných myšlenek a zústává pouze pocit duševní a tělesné pohody. Masáž lávovými kameny Vás přivede do správné nálady. Tělo a mysl se uvolní a tím vytvoří klidnou atmosféru. Teplo kamenů po těle působí jako dotyk slunečních paprsků, které jemně prohřejí tělo a uvolní napětí. Magic hot stones pochází z Havajských ostrovů a i proto je doplněna technikami Havajské masáže.
 
 

Lymfatická manuální masáž -  vždy spojeno s prohřívajícími 20 minutami v infrasauně.

Detoxikuje vaše tělo. (pro detoxikaci ideální jaro a podzim)

co je to Lymfatický systém? je to soustava cév, uzlin a orgánů (např, brzlík, slezina, tonzily) a jeho hlavním úkolem je:

- transport tekutin, vitamínů a látek
- odstranění bílkovin a jiných vysokomolekulárních látek (bakterií, toxinů, alergenů, prachu, virů
- účast na imunologických reakcích organismu proti cizorodým látkám

Pro zdravé lidi (nebo při lehkých potížích s lymfatickými otoky) ideální 3-4x v prvním měsíci a pak 1x za měsíc.

Anticelulitidní program: 10x 2h v 10-ti max 20-ti dnech (20 minut infrasauna, 1,5h masáž, bandáž a 30 minut aerobního pohybu.

 

Horká Bambusová masáž - je jedním z nejstarších léčebných umění. Historie bambusových masáži sahá až k starověkým Hindům, Peršanům a Egypťanům. Různé způsoby masáží bambusem se doporučují pro mnohé nemoci a jsou uznávanou součástí mnoha fyzikálních – rehabilitačních programů a masážních terapií. Samotný bambus je také přínosem při mnohých chronických chorobách, včetně bolesti zad, artritidě, únavě, vysokém krevním tlaku, cukrovce, imunitě, neplodnosti, odvykání kouření a depresí. Stejně jako u mnoha milionů klientů po celém světě taky vašich klientů mohou bambusové masáže zbavit stresu a napětí z každodenního života. Aplikace masáží bambusovým nářadím zahrnuje hlazení, hnětení, tepání, mačkání, vibrace, tření a tlak na svalové struktury nebo měkké tkáně v lidském těle. To může také zahrnovat pohyby, které mají významný vliv na energetické systémy lidského těla. Použití masážního oleje nebo krému má značný vliv na snížení tření na pokožce.